joomla

Керуючі Рівненською єпархією УАПЦ та УПЦ КП:

АНТОНІЙ (Масендич), єпископ (на кафедрі з 16 вересня 1990 р. – по 25 січня1992 р.).

ПОЛІКАРП (Пахалюк), єпископ (на кафедрі у 1992 р.).

РОМАН (Балащук), єпископ (на кафедрі з 16 вересня 1992 р. по 1994 р.).

СЕРАФИМ (Верзун), єпископ, з 1995 р. – архиєпископ (на кафедрі з 12 квітня 1994 р. по 4 квітня 2000 р.).

ДАНИЇЛ (Чокалюк), єпископ, з 2000 р. – архиєпископ, з 2004 р. – митрополит (на кафедрі з 4 квітня 2000 р. по 10 грудня 2005 р.).

ЄВСЕВІЙ (Політило) митрополит (на кафедрі з 14 грудня 2005 р. по 23 січня 2012р. ).

ІЛАРІОН (Процик), архиєпископ (на кафедрі з 23 січня 2012 р.)

 

Вікарії Рівненської єпархії:

ОНУФРІЙ (Хаврук), єпископ Дерманський (вікарій з 30 жовтня 2005 р. по 28 лютого 2006р.).
МИХАЇЛ   (Бондарчук), єпископ Дубенський (вікарій з 27 липня 2011 р. по 23 січня 2012р.)