joomla

Pivnichnyj-2В Неділю першу по Трійці Православна Церква вшановує пам'ять всіх святих, як свідків і благовісників Божого спасіння. У цей день відбулося храмове свято Всіхсвятської парафії м. Рівного, що знаходиться в мікрорайоні Північний.

Парафія молода, іде чотирнадцятий рік. За цей час з Божою поміччю, стараннями громади та добрих людей, збудовано малий храм на честь преподобного Федора, князя Острозького, де проводиться богослужіння та пройшли святкові урочистості.

Pivnichnyj-8Молитовно підтримали та розділили радість свята клірики кафедральних соборів обласного центру: Воскресенського – протоієрей Борис Оплаканець, який очолив Божественну літургію, та Покровського – священик Микола Капітула. Також на свято прибули настоятелі парафій міста Рівного: на честь Сорока мучеників Севастійських (на Видумці) – ієрей Степан Панчина (на всенічній); Різдва Пресвятої Богородиці (вул. Струтинської) – священик Валентин Гордіюк; Софіївської (м-н Ювілейний) – ієрей Василій Приходько; Михайлівської (при Дитячій обласній лікарні) – протоієрей Ростислав Павелко; клірик Різдва-Богородичної парафії с. Тинне Микола Бабич та диякон Олександр Войтович.

Pivnichnyj-1На запрошення настоятеля та голови парафіяльної ради парафії протоієрея Віталія Друзюка духовне торжество відвідав міський голова Рівного Володимир Євгенович Хомко. Очільник міста вперше відвідав парафію на Північному, ознайомився з буттям релігійної громади, побажав успіхів у розбудові храмового комплексу та висловив свою підтримку цій богоугодній справі.

Pivnichnyj-7На знак подяки настоятель, духовенство та віряни подарували Володимиру Євгеновичу ікону святого преподобного Федора, князя Острозького, та побажали міському голові Божого благословення у його нелегкій праці.

Прес-служба Рівненської єпархії