joomla
15 червня у м. Рівне відбулося освячення пам’ятника на могилі полковника Армії Української Народної Республіки Костянтина Вротновського-Сивошапки.
 

Чин освячення, з благословення Високопреосвященного Іларіона архієпископа Рівненського і Острозького, очолив секретар єпархії, прот. Сергій Лучанін. Прот. Сергію співслужили свящ. Володимир Тимків та свящ. Василій Рудніцький.


Слід відзначити що Костянтин Вротновський-Сивошапка брав активну участь у перших визвольних змаганнях. Обіймав високі посади в установах УНР та Української Держави. З 1920 року жив у Рівному, де працював ветлікарем. Здобув собі високу пошану серед ветеранів Армії УНР. Брав активну участь у громадському житті Волині, зокрема став ініціатором створення «Мистецького товариства». Був головою батьківського комітету Рівненської української приватної гімназії. Його стараннями було збудовано пам’ятник на могилі командувача Дієвої армії УНР Василя Тютюнника.


Пам’ятний знак на могилі полковника Костянтина Вротновського-Сивошапки встановлено коштом доброчинців, які зібрали активісти «Героїки».

Прес-служба  Рівненської єпархії