18 лютого ввечері, Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький, у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне звершив Всенічне бдіння м'ясопусної неділі.
Його Високопреосвященству співслужило соборне духовенство.