joomla

page111Паломницький центр «Воскресіння», з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, запрошує з 18 по 28 червня в паломницький тур до Константинополя (Стамбул), з відвідуванням святинь Румунії і Болгарії та відпочинком на морі (курорт Равда)    

 

 

 

Програма паломництва:

18 червня.

07.00 год. Збір групи у Свято-Покровському кафедральному соборі Рівного. Молебень. Переїзд в Румунію. Відвідування монастиря преподобного Паїсія Величковського. Спільна молитва в монастирі. Переїзд в Болгарію.

01

Монастир преподобного Паїсія Величковського

19 червня.

Прибуття на південне чорноморське узбережжя Болгарії – курорт Равда, поселення в готель. Відпочинок на морі. Ночівля в готелі.

02

 Курортне селище Равда

20 червня

Сніданок. Відпочинок на морі. Вільний час.

За бажанням (орієнтовно – 12 Євро) відвідання древньої столиці Болгарського царства міста Велико-Тирново – колиски болгарської архітектури, живопису та літератури. Тут ви відкриєте для себе багате минуле країни, яка змогла вистояти багато століть турецького поневолення.

Повернення в готель. Ночівля.

03

Велико-Тирново 

21 червня.

Сніданок. Відпочинок на морі. Після обіду відвідання міста Несебр (у вартості туру).

Несебр – казкове містечко, яке розташоване на скелястому півострові. Місто налічує більше 1000 років! І кожна епоха залишила в ньому свій відбиток, зробивши Несебр неповторним і неймовірно красивим. 

Нічний переїзд до Константинополя (Стамбулу).

04

Несебр

22 червня. 

Оглядова екскурсія Стамбулом. Поселення в готель. Ночівля. 

Константинополь розташований на берегах Босфорської протоки між Чорним, Егейським та Мармуровим морем. Це унікальне місто, яке об’єднує два континенти та дві цивілізації – Європу та Азію. Стамбул дбайливо зберігає в собі спадщину Римської, Візантійської та Османської імперій. Перебування у цьому місті подарують вам незабутні враження від відвідування храму Святої Софії, церкви святої мучениці Ірини, храму святого великомученика Георгія Побідоносця – резиденції Вселенського Патріарха, Блакитної мечеті, палацу Топкани, пагорбу Едітепе, звідки видно Стамбул з висоти пташиного польоту,  та інших пам’ятних місць.  

istanbul-1

Константинополь

23 червня. 

Божественна літургія у храмі святого великомученика Георгія Побідоносця – резиденції Вселенського Патріарха. Паломництво святинями Константинополя. Повернення в готель. Ночівля. 

b462094b6ba40bc57bec7a95a6b3789e624bc482

Собор святого великомученика Георгія Побідоносця. Вселенський Патріарх Варфоломій вручає Томос про Автокефалію митрополиту Епіфанію

 

24 червня. 

Сніданок. 11.30 виїзд з готелю. 2-х годинний круїз Босфором (додаткова оплата. Орієнтовно 5 Євро). Вільний час. Нічний переїзд до Болгарії. 

138885614499035688

Босфор

25 червня. 

Ранішній приїзд до готелю у Болгарії. (Сніданок факультативно. Орієнтовно 3 Євро). Поселення. Відпочинок на морі. Ночівля.

26 червня. 

Сніданок. Відвідування православного монастиря святого Георгія, що знаходиться в Помор’є. 

Монастир заснований на місці будинку знатного турка Селім-Бея, який вилікувався від важкої недуги водою зі святого джерела. Згодом він та вся його родина прийняли Святе Хрещення і він став першим настоятелем цієї обителі. 

Відпочинок на морі. Ночівля у готелі. 

Pomorie-m-r-Sv.-Georgi-6-1200x900

Монастир святого Георгія в Помор’є

27 червня. 

Сніданок. Відпочинок на морі. 11.00 год. Молебень перед дорогою додому. Повернення до України. 

28 червня.  

Прибуття до Рівного.  

Вартість туру  300 Євро + 200 грн.

У вартість входить: 

- проїзд автобусом по маршруту,

- проживання в готелях 3* (6 ночей зі сніданками),

- екскурсії згідно програми,

- послуги дипломованих гідів у Болгарії і Константинополі,

- медичне страхування.

Додатково оплачується:

- вхідні квитки в монастирі та інші екскурсійні об’єкти;

- харчування не передбачене програмою; 

- 2-х годинний круїз Босфором (орієнтовно 5 Євро). 

Паломництво відбудеться під духовною опікою священиків 

Запис та довідки за телефонами: 

(097) 481-89-20 протоієрей Миколай Капітула; 

(097) 639-71-36 протоієрей Василій Рудніцький