joomla

1 грудня 2019 року, в 24-у неділю після П’ятидесятниці, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі села Буща Здолбунівського благочиння, громада якого нещодавно приєдналася до Православної Церкви України.

 

За богослужінням архієрею співслужив намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), настоятель храму ієрей Петро Майба та прибуле духовенство.

 

Під час Малого входу владика Іларіон, з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, підніс ієрея Тараса Гордона до сану протоієрея, а диякона Андрія Бурдика до сану протодиякона. Ієреї Петро Майба та Сергій Баранецький були нагороджені правом носіння наперсного хреста. 

 

За богослужінням були піднесені додаткові прохання про мир в Україні, а також помолились за спокій душі новопреставленого воїна Олексія Капустяна, який днями загинув на Сході України, та всіх загиблих Героїв України.

 

Прикінці відправи архієпископ Іларіон, з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, відзначив орденом святого архістратига Михаїла ІІ ступеня головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні Івана Зиму. Старший капелан ОК «Захід» протоієрей Тарас Волянюк був відзначений медаллю «За жертовність і любов до України», а  депутат Верховної ради Олександр Аліксійчук, попередній голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук та активні парафіяни храму нагороджені Митрополичими благословенними грамотами з відзнаками.

 

Завершилось архієреське богослужіння уставним многоліттям.

 

 

Прес-служба Рівненської єпархії