joomla

92b4420257b47e94dc20340d0b76178e w640Шановні рівняни! Дорогі брати і сестри! 

Волелюбні та безстрашні наші захисники і захисниці! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня нашого славного міста Рівного.

Цього року День міста припадає на свято Успіння Пресвятої Богородиці. І ми його розпочинаємо з молитви до Матері Божої, в якій усердно просимо Її покрову для наших захисників, які ціною власного життя боронять Українську державу, та миру і перемоги для неньки України. 

Для християнина важливим є кожен день його життя, і День міста – це ще одна можливість проявити свою любов до рідного краю. Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багате наше славне місто Рівне, складаються зі щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав сюди, щоб залишитися назавжди.

З початком війни багато рівнян перебувають за кордоном, але я впевнений, що в їхніх серцях продовжує битися серце українця і пломеніє любов до рідного міста. І як тільки настане перемога - будемо відзначати разом.

Цьогоріч Рівне стало прихистком для тисяч тимчасово переміщених осіб, і я закликаю всіх містян і надалі допомагати їм, бути гостинними та людяними. Пам’ятаймо, що місто - це не вулиці та будівлі, а люди, які проживають у ньому.

Тому прошу всіх рівнян об‘єднатися у спільній праці не на словах, а на ділі! Звертаюся до всіх християнських конфесій Рівного: проявімо справжню любов, яка не лицемірить, проголошує правду, не боїться випробувань, гуртує і об‘єднує задля Великої Перемоги! 

Бережімо наше славне місто у щоденній чесній праці, в любові та у молитві!

Іларіон,

архієпископ Рівненський і Острозький