joomla

MVV 56057 квітня 2023 року, в день відзначення дванадесятого свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, митрополит Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне.

За богослужінням владиці співслужив архімандрит Кіріон (Інасарідзе) та клірики кафедрального храму.

Під час відправи лунали особливі молитовні прохання за воїнів які захищають Україну, за владу та народ. Окрім того архіпастир возніс молитву про звільнення України від нашестя чужинців.

По завершенні літургії та молебню архієрей привітав духовенство та вірян зі святом, побажавши щоб за молитвами Пресвятої Богородиці, Яка стала Матір’ю Сина Божого,  Господь подав довгоочікувану перемогу нашій багатостраждальній Україні. 

Також владика Іларіон, з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, за жертовну любов та віданну працю на благо Помісної Української Православної Церкви і побожного народу відзначив ряд меценатів високими Церковними нагородами. Зокрема Орденом святого Архістратига Михаїла ІІ ступена відзначений Чернецький Мирон Львович, Чернецька Лілія Петрівна нагороджена Орденом святої рівноапостольної княгині Ольги, а Чернецький Орест Миронович та Гамуза Олександр Васильович медаллями Архістратига Михаїла.

Опісля, відповідно до місцевої традиції, для поклоніння вірян була опущена ікона Пресвятої Богородиці.

 

 

Пресслужба Рівненської єпархії

фото Василь Мосійчук