joomla

0123Ваше Блаженство! Від імені митрополита Рівненського і Острозького Іларіона, духовенства та вірян Рівненської єпархії дозвольте розділити з Вами радість та привітати Вас з Днем Тезоіменитства.

В Богом обраний час, 15 грудня 2018 року, на Об’єднавчому Соборі у Святій Софії  Київській Господь покликав Вас до Великого служіння Його Церкві, нашій Українській державі та побожному Українському народу, обравши Вас Предстоятелем Православної Церкви України.

Лише Господу і Вам відомо, яким насправді важким є хрест, покладений на Ваші Першосвятительські плечі, в умовах ворожої російської агресії.

Однак у цей непростий для нашої Держави і Помісної Церкви час Ви здобули найбільшу прихильність народу України, адже своїм служінням Богу, своїми проповідями і особистим прикладом виконання Заповідей Господніх навчаєте свою багатомільйонну паству бути сіллю землі і світлом світу (Мф. 5, 13-14), щоденно укріплюєте нас у вірі та впевненості, що ми переможемо чужинську навалу окупантів.

Отримуючи Ваші добрі настанови та благословення, ми відчуваємо батьківську турботу і любов. Кожне Ваше слово, кожне Ваше Богослужіння, проповідь, посіяні Вами зерна Правди та Чистоти проростають у наших серцях.

Тож нехай Всемилостивий Господь укріплює Ваші душевні і тілесні сили, примножить ті численні таланти, якими Він обдарував Вас, і дарує невичерпну наснагу для подальшого Першосвятельського служіння Православній Церкві України та побожному Українському народу!