- Деталі
-
Опубліковано: Понеділок, 10 вересня 2012, 19:38
-
Перегляди: 1538
9 вересня 2012 р., у неділю чотирнадцяту, після П’ятдесятниці, Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне.
Його Високопреосвященству співслужили клірики кафедрального храму.
Після запричасного стиха старший священик собору, прот. В'ячеслав Грицак, виголосив повчальне слово на тему Євангельського зачала.
По завершенні літургії було відслужено молебень.
Прес-служба Рівненської єпархії