20 лютого, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Дубровиця, Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький, очолив збори духовенства Дубровицького благочиння.
На початку зборів владика звернувся до духовенства з архіпастирською настановою, в якій закликав священнослужителів до благочестивого і побожного життя в Ісусі Христі.
Після цього архієпископ Іларіон познайомився з духовенством благочиння та відповів на їх запитання.
По закінченні зборів, Високопреосвященний владика Іларіон, від імені духовенства єпархії, привітав благочинного Дубровицького району, прот. Данила Ковташа, з днем народження і побажав йому Божої благодатної допомоги, міцного здоров’я та многих і благих літ.
Прес-служба Рівненської єпархії