02 березня 2012року, в п’ятницю першої седмиці Великого посту, Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький звершив літургію Ранішосвячених Дарів у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне.
Його Високопреосвященству співслужило духовенство кафедрального храму.
Після закінчення Літургії владика Іларіон очолив молебний спів святому великомученикові Федору Тирону і освятив коливо.
Прес-служба Рівненської єпархії