31 березня 2012 року, у п’яту седмицю Великого посту Православна Церква відзначає свято Похвали Пресвятої Богородиці(субота Акафіста).
Напередодні, 30 березня у п’ятницю ввечері, Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне на Утрені очолив спів Акафісту Пресвятій Богородиці.
Його Високопреосвященству співслужили клірики кафедрального храму.
Акафістний спів виконувався духовенством і хором антифонно, що додавало величі Богослужінню.