Традиційно в середині Великого Посту, а саме в середу Хрестопоклонної седмиці, духовенство Костопільського благочиння приступило до Таїства Покаяння. Також в цей день всі священники причастились Святих Христових Тайн під час Літургії Ранішосвячених Дарів .
За звичаєм Божественна літургія відбулася в Свято-Миколаївському храмі с.В.Любаша, настоятелем якого є благочинний р-н прот.Андрій Кононець. Саме він і очолив соборне Богослужіння.
Як і в попередні роки духовенство сповідав духівник Костопільського благочиння прот.Олександр Прокопець.
Після Богослужіння священники розділили спільну трапезу за якою обговорили нинішній стан благочиння та окреслили напрямки дій благочиння в розвитку місцевого табору "Преображення".
За інформацією веб-порталу Костопільського благочиння