В цей день, на запрошення Високопреосвященного Ізяслава, архієпископа Житомирського і Овруцького, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав Житомирську єпархію.
В м. Новоград-Волинську, в храмі архистратига Божого Михаїла, було відслужено Божественну літургію. Богослужіння очолив керуючий Житомирською єпархією архієпископ Ізяслав у співслужінні Високопреосвященного Іларіона, архієпископа Рівненського і Острозького, настоятеля храму прот. Генадія Пограничного та численного духовенства.
Після запричасного стиха архієпископ Іларіон виголосив повчальне слово.
Потім, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, активних прихожан храму було нагороджено високими церковними нагородами.
По завершенні літургії, Високопреосвященні владики звершили чин освячення накупольних хрестів.
Прес-служба Рівненської єпархії