Зокрема, було відвідано: Свято-Георгіївський чоловічий монастир на Козацьких Могилах та храми древнього міста Дубно.
В монастирі паломники взяли участь у святковому архієрейському Богослужінні з нагоди престольного свята. Після цього ігуменом Григорієм (Неретою) та співробітницею Національного історико-меморіального заповідника "Поле Берестецької битви" було проведено екскурсію по обителі та музею.
Потім прочани відвідали м. Дубно, де помолилися у Свято-Покровському соборі, соборі Різдва Пресвятої Богородиці (Страклів) та Свято-Іллінському соборі.
Сповнені духовної радості, паломники повернулись до Рівного.
Прес-служба Рівненської єпархії