Молитву з благословення Високопреосвященного Іларіона, архієпископа Рівненського і Острозького, очолив свящ. Степан Панчина.
По завершенні моління о. Степан виголосив проповідь, в котрій закликав всіх присутніх до єдності і любові.
Прес-служба Рівненської єпархії