Опубліковано: Субота, 27 вересня 2025, 14:34
Перегляди: 487
сайт про Гоа
интересные факты
все о моде

27 вересня 2025 року митрополит Рівненський і Острозький Іларіон звершив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне.

Його Високопреосвященству співслужили клірики кафедрального храму та настоятель Петро-Павлівського собору м. Костопіль протоієрей Володимир Челій.

Під час богослужіння підносилися особливі прохання до Господа за Українське військо, яке мужньо боронить нашу державу, за перемогу над агресором, за державну владу, а також за всіх постраждалих у часі війни.

Важливою подією літургії стало звершення дияконської хіротонії над іподияконом Дмитром Демчуком. Архієрей закликав новопоставленого диякона ревно служити Господу, бути вірним молитві та слову Божому, а також завжди пам’ятати про служіння ближнім.

У своєму архіпастирському слові владика наголосив, що сила молитви є тим духовним щитом, який береже Україну. «Ми повинні постійно єднатися в молитві за нашу землю, за воїнів, за всіх, хто потребує розради і надії. У цьому — наша перемога, бо Господь завжди з тими, хто чинить правду», — підкреслив митрополит.

View the embedded image gallery online at:
http://rivne-cerkva.rv.ua/news/6026-27-09.html?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProGalleria0431ba32d4
 

 Пресслужба Рівненської єпархії

 

Нравится
беременность на 23 неделе
сайт на joomla 3