Напередодні дня пам’яті свого небесного покровителя – святителя Епіфанія Кіпрського, 11 травня 2026 року, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Всенічне бдіння у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.
Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили архієреї з різних єпархій України, братія монастиря та численне духовенство.
Серед архієреїв, які взяли участь у святковому богослужінні, були митрополит Рівненський і Острозький Іларіон, а також вікарій Рівненської єпархії – єпископ Дубенський Онуфрій.
Під час полієлею Його Блаженство помазував вірян освяченим єлеєм.
За богослужінням підносилися молитви за Україну, український народ та воїнів, які захищають державу в час війни.
За інформацією https://www.pomisna.info