Розділити радість братії монастиря і жителів села Пляшева прибули священнослужителі з навколишніх парафій: благочинний Радивилівського благочиння прот. Ігор Данилюк, прот. Олег Бабак, ієрей Юрій Ковальчук. Духовенство і жителі с. Пляшева а також гості з інших міст і сіл зустріли ікону біля поклонного хреста при в’їзді у село.
Урочистим хресним ходом ікона була принесена в монастир. У Георгіївському соборі було відслужено Божествинну літургію і водосвятний молебен. Службу очолив намісник монастиря ігумен Митрофан (Бутинський) у співслужінні братії і гостей. По завершенні молебня всі присутні були окроплені освяченою водою і помазані олією, освяченою від чудотворного образу.
за інформацією georg-monastyr.org.ua