- Деталі
- Опубліковано: Понеділок, 24 вересня 2012, 01:00
- Перегляди: 1315
Розділити радість братії монастиря і жителів села Пляшева прибули священнослужителі з навколишніх парафій: благочинний Радивилівського благочиння прот. Ігор Данилюк, прот. Олег Бабак, ієрей Юрій Ковальчук. Духовенство і жителі с. Пляшева а також гості з інших міст і сіл зустріли ікону біля поклонного хреста при в’їзді у село.
Урочистим хресним ходом ікона була принесена в монастир. У Георгіївському соборі було відслужено Божествинну літургію і водосвятний молебен. Службу очолив намісник монастиря ігумен Митрофан (Бутинський) у співслужінні братії і гостей. По завершенні молебня всі присутні були окроплені освяченою водою і помазані олією, освяченою від чудотворного образу.
View the embedded image gallery online at:
http://rivne-cerkva.rv.ua/news/26-news/1061-ikona-v-plaweviy.html#sigProGalleria006cd8b8f7
http://rivne-cerkva.rv.ua/news/26-news/1061-ikona-v-plaweviy.html#sigProGalleria006cd8b8f7
за інформацією georg-monastyr.org.ua


