joomla

"Якби ми мали одну Українську православну церкву, не було б анексії Криму й війни на Донбасі"

587835 1 w 570Відбити зовнішню агресію, подолати корупцію і провести реформи має Україна, щоб стати справді сильною і заможною, – каже Патріарх Київський Філарет.

Інтерв’ю протоієрея Віталія Ейсмонта для «ЧаРівне.Інфо».

20140828133155Сорокавосьмирічний отець Віталій Ейсмонт переїхав до Рівного із Донбасу. Нещодавно священика відсторонили від служіння в Українській православній церкві Московського патріархату. Прихисток знайшов він у одній із рівненських святинь. Що стало причиною переходу священика до УПЦ КП дізнавалися журналісти «ЧаРівне.Інфо».

Святіший Патріарх Філарет: «Церква закликає захищати свою землю!»

DSC 1316м.jpgПредстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату, Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет дав ексклюзивне інтерв’ю «Хрещатику»

Якщо влада діє несправедливо, то церква не може стати на її боці

435Про це Радіо Свобода заявив Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарет. Таким чином Святійший Владика прокоментував події, які тривають у центрі Києва.

Архієпископ Іларіон дав передріздвяне інтерв’ю

91657ac519a6a03c1a5daa1ba224748aУ ньому керуючий Рівненською єпархією підсумував 2013 рік, прокоментував тему святкування Різдва Христового за двома календарями – 25 грудня та 7 січня та привітав рівнян з прийдешніми святами.

Розпочинається Різдвяний піст: як правильно його провести?

130-6-1Від 28 листопада до 6 січня включно триватиме Різдвяний піст. На питання, як правильно дотримуватися Різдвяного посту, відповідає Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет

 

 

Треба говорити правду!

o-00033070-a-00008506Святійший Патріарх Філарет у інтерв'ю "Главкому" розповів про державно-церковні та міжконфесійні відносини, про вибори до Верховної Ради і сучасний стан Православ'я в Україні.

Патріарх Філарет: "Якщо продамо свої чорноземи, тоді працюватимемо в наймах на своїй чужій землі"

patr-filaret 250 209Зараз відбувається перерозподіл народного майна. Боротьба за нього призводить до негараздів, від яких потерпає суспільство. Бо у Верховну Раду йдуть для того, щоб збагачуватися.