joomla

Хрест з часткою Животворчого Древа Господнього в обителі на Козацьких Могилах

Hrest1Напрестольний хрест з часткою Животворчого Древа Господнього на початку Першої світової війни (1914 р.) було подаровано Свято-Георгіївському монастирю на Козацьких Могилах Єрусалимським Патріархом Даміаном І

Перст святого великомученика й цілителя Пантелеймона у Покровському соборі м. Рівного

moshi-2З 2010 р. прихожани Свято-Покровського собору м. Рівного мають можливість доступу до великої святині – перста святого великомученика і цілителя Пантелеймона. Мощі святого знаходяться у спеціально виготовленому дорогоцінному ковчезі й мають свою цікаву історію.

Частка мощів цілителя Пантелеймона в обителі на Козацьких Могилах

PanteleimonЗ 28 лютого 2010 р. у Свято-Георгіївському монастирі на Козацьких Могилах постійно перебуває частка мощів великомученика та цілителя Пантелеймона, яка вмонтована в кіот з іконою святого.

Частки мощів преподобних отців Києво-Печерських у Георгіївському монастирі на Козацьких Могилах

pechersjkiЧастки мощів святих преподобних отців Києво-Печерських: Никона-ігумена, Агапіта Цілителя, Мойсея Угрина та Авраамія Працелюбного були передані Свято-Георгіївському монастирю з Києва 10 листопада 2007 року.

Благословенна ікона Божої Матері «Скоропослушниця» в монастирі святого великомученика Георгія на Козацьких Могилах

Ікона Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця»22 листопада Православна Церква вшановує ікону Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця». Багато років список з цього чудотворного образу перебуває у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах.