joomla

Ректор та проректор РДС відвідали Рівненську Малу академію наук учнівської молоді

57af96723324 вересня у актовій залі Рівненського Національного університету водного господарства та природокористування відбулася настановча сесія Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. На запрошення директора РМАН, Олександра Анатолійовича Андрєєва, захід відвідали ректор Рівненської духовної семінарії прот. Віталій Лотоцький та проректор з виховної роботи прот. Петро Мартинюк.

Владика Іларіон очолив засідання педагогічної ради РДС

IMG 45141 вересня відбулось засідання педагогічної ради Рівненської духовної семінарії, яке очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон

Рівненська духовна семінарія

seminaria-05Рівненська Духовна Семінарія має богословське відділення зі стаціонароною та заочною формою навчання. Богословське відділення готує бакалаврів богослов’я. В семінарії вивчаються Святе Письмо, богословські, історичні та гуманітарні науки, церковний спів. Семінарія має учбовий храм на честь св. апостола Андрія Первозванного, два гуртожитки, чудову бібліотеку та читальний зал.       

В Рівненській духовній семінарії розпочався новий навчальний рік

IMG 45011 вересня 2015 року в Рівненській духовній семінарії розпочався новий навчальний рік. З цієї нагоди у Свято-Воскресенському кафедральному соборі було відслужено молебень перед початком навчання, який очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон

Програма вступу абітурієнтів до богословського відділення

Програма вступу абітурієнтів до богословського відділення Рівненської Духовної Семінарії Української Православної Церкви Київського Патріархату.  

Рівненська Духовна Семінарія запрошує на навчання

seminaria-1На стаціонарну та заочну форму навчання богословського відділення Рівненської Духовної Семінарії приймаються особи чоловічої статі, які мають середню освіту і в майбутньому бажали б стати священно- або церковнослужителями Православної Церкви.