joomla

У другу неділю травня увесь світ вшановує матерів. Саме вони виконують чи не найважче і найвідповідальніше завдання: народити та виховати дитину. Саме матері, відколи з’являється на світ маля, забувають про себе і підпорядковують своє життя цьому Божому творінню.

У Свято-Михайлівському храмі Млинова також відбулося святкування. Як і завжди, урочистості розпочалися із молебню за матерів, живих і померлих, який очолив намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах ігумен Софроній (Бордюк) у співслужінні настоятеля храму протоієрея Тараса Варварука, ієромонаха Онуфрія (Ляди), священиків Олега Савчука і Тарасія Лазуки. Після молебню відбувся святковий концерт за участю дитячого, академічного та кліросного хорів храму, а також гостей – кліросногохору із Пляшеви під керівництвом Надії Савчук.

Вшанувати матерів прийшло чимало парафіян. Усім припали до душі поезії, які продекламували вихованці Недільної школи Свято-Михайлівського храму, музичні номери у виконанні хорів, соло, ансамблю.

Крім того, у храмі було організовано виставку дитячих малюнків на Великодню тематику, а вихованці Недільної школи вручили власноруч зроблені подарунки та квіти своїм мамам і бабусям на знак глибокої поваги та вдячності за любов і турботу.

На завершення свята усі присутні під керівництвом отця Тараса Варварука проспівали нашим найкращим і найдорожчим мамам «Многая літа».

Світлана Швайчук,

учитель Недільної школи

Свято-Михайлівського храму Млинова