joomla

Кожного року на третій день після П’ятидесятниці у с. Ситне Радивилівського благочиння хресною ходою і молитвою вшановується Почаївська ікона Богородиці, яка обновився у 1949 р.

З року в рік, із місцевого Свято-Дмитріївського храму до каплички, котра побудована у Гаях Ситенських, на місці дому де обновився образ, собор священиків під спів церковного хору та великої кількості вірних несуть святиню до місця прославлення.

Цього року, на запрошення настоятеля храму прот. Іоана Ліщука, на свято прибули: благочинний Здолбунівського благочиння протоієрей Павло Джура, благочинний Кременецького благочиння (Тернопільська єпархія) протоієрей Володимир Буграк, благочинний Радивилівського благочиння протоієрей Ігор Данилюк, прес-секретар Рівненської єпархії протоієрей Василій Рудніцький, а також священики з сусідніх парафій, благочиння та єпархії.

Протягом хресного ходу священослужителі біля кожного дому читали Євангеліє та молитвою вшановували Небесну Матір. П’ятикілометрова відстань настільки пройнята молитвою, що навіть невідчутно, як долаєш її і опиняєшся на місці де обновилася ікона.

Біля каплички було відслужено Акафіст із водосвятним молебнем, котрі очолив протоієрей Василь Ліщук, настоятель Свято-Покровського собору м. Млинів.

Потім протоієрей Василь Сидорук виголосив повчальну і змістовну проповідь, а клірик місцевого Свято-Дмитрівського храму прот. Димитрій Ліщук подякував духовенству та вірним за спільну молитву.

Закінчилося святкування уставним многоліттям, приклонінням до ікони Божої Матері і єлеомазанням.

За інформацією radyvyliv-cerkva.rv.ua