joomla

В останні роки Ужинецьке перехрестя що на Млинівщині стало епіцентром резонансних автомобільних аварій, у яких гинули люди. Дорожньо-транспортна пригода, яка нещодавно забрала життя чотирьом черницям і їхньому водію, спонукала до пошуку ефективних заходів безпечного проїзду цього перетину доріг, які ініціювали влада та державтоінспекція.

Долучилися до цього і священики УПЦ Київського Патріархату та УАПЦ з Млинівського благочиння – благочинні прот. Володимир Левандовський УПЦ КП та прот. Володимир Садовський УАПЦ, у співслужінні духовенство благочиння прот. Тараса Варварука, прот. Валерія Левандовського та прот. Степана Тростянчука відслужили молебень, освятили наріжний камінь на місці якого з часом встановлять Хрест та освятили саме Ужинецьке перехрестя.

Під час молитви співав кліросний хор Свято-Михайлівського храму Млинова.

Разом із духовенством також молилися голова Млинівської райдержадміністрації Алла Черній, начальник юридичного сектору райдержадміністрації Лев Мельнишин, начальник ВДАІ з обслуговування адмінтериторії Демидівського і Млинівського районів Віталій Войт зі своїми підлеглими, заступник начальника відділу регіональної політики у сфері культури, релігії та національностей управління культури і туризму облдержадміністрації Ігор Соколовський, працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації та жителі с. Ужинець.

Камінь із базальту на небезпечний перетин доріг подарували Костопільчани, а на Ужинецьке перехрестя його доправила Алла Черній за сприяння Віталія Войта.

Віталій Тарасюк,
головний редактор КО «Редакція газети «Гомін»
прихожанин Свято-Михайлівського храму смт. Млинів