joomla

10 березня у Рівному похоронили воїна Миколу Карнаухова, який загинув у зоні АТО, захищаючи рідну землю від російсько-бандитських формувань.

Прощання з Героєм розпочалася у центральному корпусі Національного університету водного господарства та природокористування, де викладав Микола Миколайович.

Свого часу він був студентом цього закладу, а потому залишився тут працювати. У 1999 році захистив дисертацію, став кандидатом технічних наук. Автор більше 50 наукових і навчально-методичних праць.

Його згадують веселим, майже завжди усміхненим. Може, тому мав позивний «Нежурись»... Цьогоріч йому мало виповнитися 50. Миколу Карнаухова мобілізували до лав 57-ої бригади. Він був сапером. Зник безвісті під Чернухіно в районі Дебальцева 5-6 лютого. Ще напередодні телефонував матері. Його бачили пораненим. Рідні й друзі до останнього вірили, що Микола живий, однак його знайшли убитим.

О 12.00 год. від центрального корпусу НУВГП розпочалася жалобна хода вулицею Соборною до Свято-Покровського кафедрального собору, де й відспівали полеглого воїна.

Чин похорону, у співслужінні кліриків Свято-Воскресенського і Свято-Покровського собору м. Рівне очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

Провести в останню путь загиблого Героя прийшла велика кількість людей на чолі з головою Рівненської ОДА Віталієм Чугунніковим та міським головою Рівного Володимиром Хомком.

Поховали Миколу Карнаухова на Алеї Героїв кладовища «Нове»

Прес-служба Рівненської єпархії

за інформацією сайту khomko.rv.ua