- Деталі
- Опубліковано: Неділя, 26 серпня 2012, 14:05
- Перегляди: 1253
26 серпня 2012 р. Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький привітав міського голову м. Рівне Володимира Євгенович Хомка з Днем міста.
Владика побажав Володимиру Євгеновичу міцного здоров'я, мудрості в керівництві та довголіття.
В свою чергу, міський голова привітав архієпископа Іларіона, побажавши Йому ревного служіння на благо Церкви Христової та України.
Прес-служба Рівненської єпархії


