joomla

32126 серпня 2012 р. Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький привітав міського голову м. Рівне Володимира Євгенович Хомка з Днем міста.

Владика побажав Володимиру Євгеновичу міцного здоров'я, мудрості в керівництві та довголіття.

В свою чергу, міський голова привітав архієпископа Іларіона, побажавши Йому ревного служіння на благо Церкви Христової та України.

Прес-служба Рівненської єпархії