joomla
 21 вересня, Православна Церква вшановує велике Двунадесяте свято – Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. 

В цей день, на запрошення настоятеля прот. Олександра Колесова, Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький очолив святкове Богослужіння у храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Тинне Рівненського міського благочиння.

На церковному подвір'ї архіпастиря зустріли прихожани, які за давньою українською традицією піднесли владиці хліб та сіль.

У храмі архієпископа Іларіона зустрів настоятель, прот. Олександр Колесов, котрий запросив архієрея очолити святкову Божественну літургію.

Під час літургії владиці співслужили: Рівненський обласний благочинний прот. В'ячеслав Грицак, настоятель храму прот. Олександр Колесов, благочинний церков м. Рівне прот. Леонід Поліщук, ректор РДС прот. Віталій Лотоцький та численне духовенство.

На Малому вході, згідно з указом Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, архієпископ Іларіон підніс до сану протоієрея клірика храму свящ. Миколая Бабича.

Прикінці літургії архієпископ Іларіон виголосив повчальне слово.

Потім відбувся хресний хід, під час якого всіх присутніх було окроплено освяченою водою, та прочитано Євангельське зачало.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви, архієпископ Іларіон нагородив прихожанку храму, Михайлюк Віру Севастіанівну, орденом Святої великомучениці Варвари.

Прес-служба Рівненської єпархії