joomla

14 листопада 2012 р. Православна Церква вшанувала пам'ять безсрібників i чудотворцiв Косми та Дамiана Асiйських i матерi їхньої преподобної Феодотiї.

Цього дня, Свято-Покровська громада с. Пляшівка Радивилівського благочиння відзначила 20-ти ліття з дня освячення храму.

На запрошення настоятеля, благочинного Радивилівського благочиння прот. Ігора Данилюка, з архіпастирським візитом парафію в цей день відвідав Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький.

На церковному подвір’ї архіпастиря зустрів сільський голова Богдан Григорович Шаблій, котрий підніс владиці хліб та сіль.

При вході до храму владику зустрів настоятель, прот. Ігор Данилюк, який запросив архієрея очолити Божественну літургію.

Під час Богослужіння владиці співслужили: намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах ігумен Митрофан (Бутинський), настоятель храму, благочинний Радивилівського благочиння прот. Ігор Данилюк, благочинний Демидівського благочиння прот. Василій Іваник та духовенство Радивилівського і Демидівського благочинь.

По завершенні літургії владика Іларіон виголосив повчальне слово.

Потім відбувся хресний хід, під час якого всіх присутніх було окроплено освяченою водою, та прочитано Євангельське зачало.

Після цього архієпископ Іларіон привітав настоятеля і прихожан з ювілеєм та нагородив їх Архієрейською благословенною грамотою. Також архіпастир вручив прот. Ігорю Данилюку подяку за активну участь у розбудові Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах.

Зі словами вітань до громади в цей день звернулися: сільський голова Богдан Григорович Шаблій, генеральний директор ПП «Агро-Експрес-Сервіс» Сергій Степанович Костючко та Володимир Степанович Цюприк, стараннями котрого було збудовано Свято-Покровський храм.

Закінчилося Богослужіння уставним многоліттям.

прот. Степан Попадич