joomla

4 грудня 2012 року в день дванадесятого свята Православної Церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці, з благословення Високопреосвященнійшого Іларіона, архієпископа Рівненського і Острозького, голова єпархійного відділу по зв’язках з громадськістю та соціального служіння, прот. Сергій Лучанін, звершив перший водосвятний молебень в гінекологічному відділенні Рівненського обласного онкологічного диспансеру.

Вагомо, що місійне служіння в даному лікувальному закладі стало можливим з погодження з головним лікарем Рівненського обласного онкодиспансера Максим’яка Григорія Івановича. В ході першого водосвятного молебня, ті, хто дікується, і ті, хто лікують, отримали вітання з дванадесятим святом – «Початком нашого спасіння», а також отримали основи православного вчення про хворобу, її духовну етимологію та спасительне значення для душі.

В кінці водосвяття, хворих було помазано освяченим єлеєм від чудотворного образу Божої Матері «Дубенська». Важливо, але таке молитовне звершення вкрай необхідне людям, котрі шукають свого зцілення на зустрічі духовних паралелей: віра – Промисел Божий - терпеливість.

Місійна служба - прихід Рівненсько – Острозької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату при Рівненському онкологічному диспансері , після погодження і благословення правлячим архієреєм носитиме назву на честь «Преподобного Агапіта Печерського, лікаря безвідплатного».

Місійні служіння в диспансері звершуватимуться щосереди о 15.30 год.

прот. Сергій Лучанін,
голова відділу соціального служіння
та зв’язків з громадськістю Рівненсько-
Острозької єпархії УПЦ КП.