joomla
 

6 грудня у Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. 

Зал театру був заповнений представниками зі всіх районів та міст області, адже це професійне свято об’єднує всіх, хто трудиться в сільських, селищних, міських, районних та обласній радах Рівненщини.

На запрошення організаторів в урочистостях взяв участь Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький.

Владику супроводжували канцлер єпархії прот. Сергій Лучанін та прес-секретар свящ. Василій Рудніцький.

Привітати зі святом працівників органів місцевого самоврядування в цей день прийшли перші особи області та міста – голова облдержадміністрації Василь Берташ, голова обласної ради Юрій Кічатий, заступник міського голови Галина Кульчинська.

Зі словами вітань до працівників органів самоврядування краю також звернувся архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, котрий побажав всім єдності, за допомогою якої український народ зможе досягти успіхів, а також здоров’я, наснаги та мудрості. Також відповідно до Указу Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета владика Іларіон нагородив голову Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа та голову Рівненської облради Юрія Кічатого орденами Святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ ступеня.

Прес-служба Рівненської єпархії