joomla
 

5 грудня в розташуванні військової частини А 1519 інженерних військ Збройних Сил України, яка базується в місті Дубно, протоієрей Богдан Тимощук відслужив молебен за здоров’я військовослужбовців та цивільних працівників і їхніх родин. Після молитви священик окропив присутніх освяченою водою і звернувся до них з повчальним словом про силу віри в житті воїна.

Пізніше відбулися урочистості з нагоди Дня Української Армії в міському Палаці дітей та молоді, які розпочалися з молитви Царю Небесний та виконання гімну Української держави. У святі взяли участь військовослужбовці частин Дубенського гарнізону, їх дружини та діти. Теплими словами привітали захисників України секретар Дубенської міської ради Павло Березовський, представники громадських організацій Дубенщини, які щиро дякували солдатам і командирам інженерних військ за їхню постійну увагу і допомогу жителям міста та району. Кращих військовослужбовців було нагороджено грамотами і подяками.

PIC 0404

Виступаючі висловили сподівання, що відбудеться якісне зростання боєздатності українського війська за рахунок надходження нових зразків військової техніки та озброєння.

PIC 0406

Після офіційної частини, відбувся святковий концерт дитячих колективів та професійних виконавців Дубенського міського будинку культури.

прот. Богдан Тимощук