joomla
 

7 грудня, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять великомучениці Єкатерини та преподобного отця нашого Меркурія, ігумена Бригинського, чудотворця Чернігівського, для громади с. Бригадирівка, що на Радивилівщині, стало величним і урочистим днем.

Причиною великої духовної радості для настоятеля прот. Василія Сидорука та парафіян цього села став особливий подарунок. Для Свято-Воскресенського храму було подаровано частину мощей прп. Меркурія Бригинського та 25 частин мощей преподобних отців Києво-Печерських.

Щоб відзначити цю важливу подію настоятель храму прот. Василій Сидорук запросив чисельне духовенство, яке відслужило святкову Божественну літургію.

Богослужіння очолив благочинний Радивилівського району прот. Ігор Данилюк, якому співслужили: настоятель храму прот. Василій Сидорук, прот. Димитрій Ліщук та велика кількість священнослужителів.

Молитву своїм чудовим співом прикрашав хор під керівництвом Вікторії Сидорук.

Після запричасного стиха клірик Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівне прот. Миколай Капітула виголосив змістовну проповідь. В кінці літургії було відслужено молебень і прочитано акафісти перед святими мощами. Потім благочинний, прот. Ігор Данилюк, сказав повчальне слово, у якому наголосив на важливості слідування у своєму житті за Подвигоположником Христом ,і що вірними друзями на цьому шляху є для нас святі угодники Божі.

Потім настоятель храму прот. Василій Сидорук подякував благочинному та прибулому духовенству за спільне Богослужіння і закликав парафіян належним чином поставитись до цієї події, оскільки громада отримала для себе у вигляді чесних мощей вогонь благодаті Божої. Також настоятель храму привітав усіх хто носить ім’я Катерина з днем тезоіменитства.

В кінці всі присутні приклалися до святих мощей і були помазані святим єлеєм.

Відтепер, як зазначив прот. Василій Сидорук, щоп’ятниці о 15:00 перед ковчегом з мощами будуть служитись акафісти.