joomla
 

"Радійте з тими, хто радіє, плачте з тими, хто плаче" (Рим.12.15), – ці слова св.ап. Павла є надзвичайно актуальними в дні, коли в кожній домівці чути слова колядок про Воплоченого Богомладенця. Адже серед нас є чимало людей, які не мають змоги разом із своїми рідними святкувати Різдво Христове – це ув’язненні.

З теплим відчуттям піклування про таких людей, духовенство Свято- Троїцької церкви м. Рівне (Басів Кут) разом з хористами храму, та відомим у Рівному гуртом “КРАЇНА У” керівником якого заслужений артист України Павло Дука, зробила ув’язненим приємний подарунок – прийшли до них з колядою. Цей захід відбувся завдяки сприянню адміністрації даної пенітенціарної установи.

Свято розпочалося тим, що присутнім було зачитано Різдвяне послання архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, а згодом стіни актового залу наповнилися мелодійними колядками.

Щира коляда не залишила нікого байдужим: хтось колядував, хтось плакав, будучи помислами біля своїх рідних. Переповнені враженнями присутні з неохотою покидали залу, несучи з собою кожен в свою камеру впевненість, що вони не самотні у цьому світі і, що заради них у світ прийшов Христос.

прот. Григорій Горбач,

голова Рівненського єпархіального відділу

по зв’язках з пенітенціарними закладами