joomla

24 лютого, у неділю про митаря і фарисея архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон звершив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м.Рівне.

Напередодні, 23 лютого у суботу ввечері, владика Іларіон очолив Всенічне бдіння.

Під час літургії архіпастирю співслужили: намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких могилах ігумен Митрофан (Бутинський), старший священик Свято-Воскресенського кафедрального собору м. Рівне прот. Вячеслав Грицак, старший священик Свято-Покровського кафедрального собору прот. Роман Довбета та соборне духовенство.

Прикінці літургії владика Іларіон виголосив повчальну проповідь на тему недільного Євангельського читання, пояснивши зміст Господньої притчі про митаря і фарисея.

Потім було відслужено молебень по завершенні якого архієпископ Іларіон привітав редакцію єпархійного часопису «Духовна нива» в особі її головного редактора Михайла Якимовича з десятилітнім ювілеєм.

Владика Іларіон вручив головному редактору та редакційній колегії газети «Духовна нива» благословенну грамоту за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та з нагоди 10-ти літнього ювілею з дня заснування газети.

Також від імені намісника та братії Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах архіпастир вручив Михайлу Івановичу Подячну грамоту.

З подячним словом-відповіддю до правлячого архієрея, присутнього духовенства,читачів звернувся головний редактор газети Михайло Якимович.

Редакційний колектив часопису у Свято-Воскресенському кафедральному соборі тепло привітав також голова Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України, журналістський стаж якого складає понад сорок років, Дмитро Тарасюк.

Він вручив Михайлу Якимовичу Почесну грамоту НСЖУ, якою той нагороджений за багаторічну сумлінну журналістську діяльність, розвиток духовно-інформаційного простору Волинського краю та з нагоди 30-річчя членства в НСЖУ. Також він вручив колективу редакції газети «Духовна нива» нагороду секретаріату РОО НСЖУ – грамоту за пропаганду духовного просвітництва, відродження українського християнства, національних традицій, утвердження Помісної Православної Церкви та з нагоди 10-річчя заснування видання.