joomla

21 травня 2013 р. в день пам'яті святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький, здійснив архіпастирський візит у селище Новоздолбунів Здолбунівського благочиння, де на запрошення настоятеля прот. Миколая Береговича, очолив святкове Богослужіння з нагоди храмового свята та звершив освячення місця під будівництво нового храму на честь святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Владиці співслужили: особистий секретар, намісник Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких могилах архімандрит Митрофан (Бутинський), канцлер єпархії прот. Сергій Лучанін, благочинний Здолбунівського благочиння прот. Павло Джура та запрошене духовенство.

За Богослужінням молилися перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Анатолій Олексійович Юхименко, голова Здолбунівської РДА Віталій Степанович Шуль, представники громадських організацій та інтелігенції.

Особливої святковості літургії надавали церковні піснеспіви у виконанні хору під керівництвом Мирослави Горобець.

Прикінці Богослужіння архієпископ Іларіон звернувся до вірних з повчальним словом.

Потім відбулася хресна хода до місця побудови майбутнього храму. Тут владика Іларіон очолив чин закладення наріжного каменю та побажав громаді Божого благословення у цій святій справі.

прот. Тарас Волянюк

намісник Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких могилах