joomla

9 червня 2013 року в 6-ту неділю після Пасхи, про сліпого, Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький з архіпастирським візитом відвідав смт. Смига Дубенського району, де у місцевому храмі на честь преподобного Іова Почаївського звершив Божественну літургію.

На церковному подвір’ї владику зустріли малі прихожани, які за давньою українською традицією, піднесли архіпастирю хліб та сіль.

При вході до храму архієпископа Іларіона зустрів настоятель, свящ. Роман Михайлишин, який запросив архієрея очолити Божественну літургію.

Під час богослужіння владиці співслужили: особистий секретар, намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах архімандрит Митрофан (Бутинський), настоятель храму свящ. Роман Михайлишин та запрошене духовенство.

Під час Малого входу владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, підніс до сану протоієрея свящ. Романа Михайлишина.

Приємно відмітити що цього дня в храмі молилось багато дітей, більшість з яких приступили до Таїнства сповіді та причастилися Святих Христових Таїн.

Прикінці літургії архієпископ Іларіон звернувся до вірних з повчальним словом.

Потім відбувся хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою.

Закінчилось богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Рівненської єпархії