joomla

MolodjСаме з таким переконанням священнослужителі Костопільського благочиння організували вже другий заїзд православного табору «Преображення». Даний табір розмістився на території Свято-Миколаївської парафії с.Ставок, настоятелем якої є священик Костянтин Чорноус – ініціатор проведення даного табору.

Метою табору було утвердження нашої молоді в православній вірі. З 13 по 16 липня в таборі відпочивало понад 40 дітей з дев’яти парафій Костопільського району. Табір мав доволі насичену програму, а саме: біблійні уроки, вивчення церковних піснеспівів, ранкова та вечірня молитва в храмі, спілкування з священиками та інші цікаві конкурси та заняття. Особливо дітям сподобався конкурс «Духовний брейн-ринг», де вони могли проявити знання зі Старого та Нового Завіту. Хотілося б відмітити священика Василя Мельника, священика Сергія Мариконя та священика Андрія Безнюка за особливий вклад в розвиток табору: саме вони на місці забезпечували гідне проведення табору. Також у проведенні табору допомагали вчителі Ставецької та Дюксинської ЗОШ.

Molodj-praporНеобхідно зазначити, що без допомоги меценатів табір не зміг би відбутися, тому ми щиро дякуємо всім тим, хто долучився до цієї доброї справи і завжди будемо підносити наші молитви до Бога за таких людей.

Фото з табору ви можете переглянути за даним посиланням: http://vkontakte.ru/club28596167.

Прихожанин Свято-Миколаївської парафії с. Ставок

Олександр Волянюк