joomla

З благословення архієпископа Ріненського і Острозького Іларіона, у кафедральних храмах міста Рівного, відбулися вечори колядок організовані хором духовенства Рівненської єпархії «Анафора».

9 січня хор духовенства вітав з Різдвом Христовим прихожан Свято-Покровського кафедрального собору, а 12 січня прихожан Свято-Воскресенського кафедрального собору.

Слід зазначити, що в цих вечорах колядок, які проходили у рівненських кафедральних храмах була присутня велика кількість парафіян, котрі відгукнулися на запрошення хору духовенства разом поколядувати і прославити Богомладенця Христа.

І хоча цей хор створений нещодавно проте майстерне виконання колядок в багатьох парафіян викликало сльози розчулення. Прихожани з радістю прийняли звістку про утворення хору духовенства і сердечно дякували правлячому архієреєві Високопреосвященному Владиці Іларіону за благословення і сприяння у розвитку цього хорового колективу.

Також окремо треба відзначити регента хору «Анафора» матушку Ольгу Тимків, оскільки саме завдяки її невтомній і копіткій праці хор духовенства Рівненської єпархії за такий короткий термін існування здобув вагомі результати.

Наостанок слід сказати, що проведення таких вечорів колядок у православних храмах нашої Української Православної Церкви Київського Патріархату має велике значення для згуртування парафіян і проповідує віковічні благочестиві традиції побожного українського народу.

прот. Миколай Капітула,

клірик Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівне,

учасник хору «Анафора»