joomla

16 січня хор духовенства Рівненської єпархії «Анафора», з благословення Високопреосвященнійшого Іларіона, архієпископа Рівненського і Острозького, привітав Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з Різдвом Христовим.

Учасники хору, на чолі з керівником матушкою Ольгою Тимків,виконали тропар Різдва Христового і декілька колядок, побажали Його Святості міцного здоров’я, успіхів у невтомній праці в розбудові Української Помісної Православної Церкви та многих і благих літ, заспівавши козацьке многолітня.

Святійший Владика подякував хорові за гарне привітання і побажав творчих успіхів. Потім Предстоятель Церкви поблагословив усіх присутніх і вручив різдвяні подарунки, після чого сфотографувався разом з учасниками хору.

Також цього дня хор духовенства Рівненської єпархії мав можливість поколядувати і в Києво-Михайлівському Золотоверхому монастирі.

Учасники хору «Анафора» щиро вдячні Святійшому Патріарху за теплий прийом і за таку приємну можливість привітати колядками Свого Предстоятеля з Різдвяними святами.

прот. Миколай Капітула,

староста хору «Анафора»