joomla

Вже 28 років минуло відтоді, як Україну спіткала найбільша за масштабами техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. 

У переддень 28-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС в Кузнецовську вшанували пам'ять загиблих та померлих внаслідок страшної трагедії. Біля пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи» відбувся мітинг-реквієм.

У ньому взяли участь учасники ліквідації аварії на ЧАЕС та члени їх сімей, заступники міського голови, керівництво ВП «Рівненська АЕС», працівники управлінь та відділів виконавчого комітету, представники громадськості духовенства, місцевих ЗМІ.

Перед присутніми виступили заступник міського голови Тетяна Сич, заступник генерального директора ВП «Рівненська АЕС» Роман Гошовський, ліквідатори аварії на ЧАЕС Микола Мазурик та Іван Сидорчик, вдова ліквідатора Наталія Ярута, благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Віталій Боднар.

У своїх виступах вони згадали працівників Чорнобильської атомної станції, вогнеборців, військових і цивільних, усіх, хто прийняв на себе перший удар Чорнобиля, а також кузнецовців, які внесли свою частку у подолання цього лиха. Висловили подяку і шану героям, які ціною власного життя врятували мільйони. Всім жителям міста – потерпілим від страшної катастрофи й тим, хто народився вже після неї побажали доброго здоров’я, міцності духу, сімейного благополуччя та впевненості в завтрашньому дні.
Учасники мітингу хвилиною молитви вшанували пам’ять померлих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, поклали квіти до пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи» та запалили поминальні лампадки.

Отець Віталій відслужив поминальну панахиду за загиблими та померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

По закінченню мітингу в Палаці культури ВП «Рівненська АЕС» відбувся вечір-реквієм, який підготували та провели працівники палацу культури ВП «Рівненська АЕС».

за інформацією www.kuznetsovsk-rada.gov.ua