joomla

9 травня 2014 року архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон взяв участь у заходах з нагоди 69-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, котрі відбулися біля військового меморіалу кладовища «Дубенське» у місті Рівне.

На початку поминальних заходів владика Іларіон очолив заупокійну літію за спокій душ спочилих воїнів, котрі відали своє життя за незалежність нашої держави.

Вшанувати пам’ять загиблих та подякувати за героїчні подвиги живим ветеранам зібралися велика кількість рівнян, представники ветеранських організацій та міської влади.

У своєму слові архіпастир наголосив, що усі ми цінуємо жертовність, відвагу і самовідданість воїнів, які ціною власного життя вибороли для нас, своїх нащадків, мирне небо.

Також зі словом до присутніх звернувся міський голова Рівного Володимир Хомко. Він подякував ветеранам за їхній подвиг та зазначив, що сучасне покоління людей перед ними у неоплатному боргу.

На завершення святкувань усі присутні традиційно поклали квіти та вінки до Алеї Слави та могил загиблим у Другій світовій війні.

Прес-служба Рівненської єпархії

за матеріалами сайту 7d.rv.ua/