joomla

08 червня 2014 року Православна Церква відзначає велике дванадесяте свято – День Святої Тройці, П'ятидесятницю.

В цей день архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Троїцьку парафію с. Тараканів Дубенського благочиння, де з нагоди храмового свята очолив Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Кіріон (Інасарідзе), заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків Київського Патріархату; Дубенський міський благочинний прот. Василій Лозинський; настоятель храму прот. Володимир Буштин та запрошене духовенство.

Під час Малого входу, архієпископ Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, нагородив прот. Володимира Буштина черговою богослужбовою нагородою – правом носіння митри.

У своїй проповіді архіпастир розкрив значення сходження Святого Духа на апостолів у день П’ятидесятниці.

По завершенні літургії владика Іларіон, у співслужінні духовенства, очолив Вечірню з читанням колінопреклонних молитов, що були складені святителем Василієм Великим у IV столітті.

Потім відбувся хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою,

Після цього архієпископ Іларіон привітав настоятеля та громаду з престольним святом та вручив активним парафіянам храму Архієрейські благословенні грамоти.

Закінчилось богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Рівненської єпархії