joomla

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона у Свято-Покровському кафедральному соборі Рівного з нагоди Дня захисту дітей був проведений перший фестиваль дитячої творчості «Я дитина Божа».

Багато дітей недільної школи, яка діє при храмі, у цей день долучилися до проведення цього заходу, оскільки він носив надзвичайно цікаві моменти, які захопили меленьких християн. Фестиваль проходив у формі гри-подорожі. На початку гри діти отримували квіточку, пелюстки якої означали 10 станції подорожі зокрема: малюнок батьків, свічка, кухар, поробки, барвисті квіти, тваринки-посипачки, кольоровий ковчег, лабіринт, парашут, пантоміма.

Завдання сприяли розвитку творчості, мислення та закріпленню знань дітей отриманих у Недільній школі впродовж року. Діти малювали, сортували, розмальовували гіпсові фігурки, у техніці оригамі складали голуба, аплікували за допомогою нетрадиційної техніки (з використанням круп), знаходили шлях у лабіринті, спробували свої можливості у театралізованій діяльності…Важливим є той факт, що кожна станція мала певний Євангелістичний зміст. Так діти пригадали Заповіді Божі, послідовність створення світу, біблійні притчі та багато іншого. Одне з завдань мало і психологічне спрямування оскільки передбачалона станції «Парашут» написати свої страхи і відпустити їх від себе. Потрібно зазначити, що деякі завдання буди деференційовані за віком. Напевне ніхто з учасників не заперечить, що найфеєричнішою для усіх стала фінальна станція «Кольоровий ковчег» на якій діти різнобарвними фарбами розмалювали автомобіль.

Попросивши Божого благословення на спільну трапезу відбулося підбиття підсумків фестивалю за солодким столом. Впродовж усього заходу панувала дружна, тепла атмосфера. Усі допомагали один одному.

Учасники фестивалю висловлюють щиру подяку вчителям недільної школи які організували це свято,а також усім хто долучився до його проведення.