joomla
В п'ятнадцяту неділю після П'ятидесятниці, в день віддання свята Різдва Пресвятої Богородиці, Преосвященнійший Михаїл єпископ Дубенський, вікарій Рівненської єпархії, намісник Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких Могилах, очолив Божественну Літургію в  даній обителі. Його Преосвященству співслужила братія монастиря, штатний священник прот. Олег Савчук та клірик Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівне, протодиякон Віталій Рибчинський.
Після Євангельського читання з повчальним словом про любов до Бога і ближнього, звернувся Преосвященнійший владика Михаїл.
Закінчилось Богослужіння  молебнем до Пресвятої Богородиці та уставним многоліттям.
25 вересня 2011р., в п'ятнадцяту неділю після П'ятидесятниці, в день віддання свята Різдва Пресвятої Богородиці, Преосвященнійший Михаїл, єпископ Дубенський, вікарій Рівненської єпархії, намісник Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких Могилах, очолив Божественну Літургію в  даній обителі. Його Преосвященству співслужила братія монастиря, штатний священник прот. Олег Савчук та клірик Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівне, протодиякон Віталій Рибчинський.
Після Євангельського читання з повчальним словом, про любов до Бога і ближнього, звернувся Преосвященнійший владика Михаїл.
Закінчилось Богослужіння  молебнем до Пресвятої Богородиці та уставним многоліттям.

Прес-служба Рівненської єпархії