joomla
На проханням ігумені Анни, настоятельниці Свято-Варваринського жіночого монастиря м.Дубно, з благословення Високопреосвященнійшого Євсевія  Митрополита Рівненського і Острозького та Преосвященнійшого Іларіона єпископа Чернігівського та Ніжинського, 9 жовтня ввечері у Свято-Варваринський жіночий монастир прибула чудотворна ікона Божої Матері "Дубенська", яка цими днями перебуває на Рівненщині.
Ікону зустрічали настоятелька монастиря та монахи Свято-Георгіївського чоловічого монастиря що на Козацьких Могилах: архимандрит Олексій (Мензатюк),  ігумен Никон (Гайдай) та ігумен Григорій (Нерета). Після зустрічі ікони було відслужено акафіст та молебень до Пресвятої Богородиці, які очолив архимандрит Олексій у співслужінні братії Свято-Георгіївського монастиря а також клірика Свято-Варваринського монастиря м.Дубно свящ. Ігор'я Волянюка, та клірика Свято-Катериненського кафедрального собору м. Чернігів  свящ. Михайла Болюка.  По завершені богослужіння ігумен Никон виголосив проповідь, в якій наголосив на тому, щоб люди більше приділяли уваги духовному аніж тілесному. Після проповіді духовенство на миряни урочисто прославили Богородицю величанням, і всі з великою побожністю приклалися до чудотворного образу Пресвятої Богородиці Дубенської.
Чудотворний образ Дубенської Пресвятої Богородиці перебуватиме у монастирі   до середи 12 жовтня 2011р.  Всі ці дні у храмі монастиря будуть постійно звершуватися богослужіння.
На проханням ігумені Анни, настоятельниці Свято-Варваринського жіночого монастиря м. Дубно, з благословення Високопреосвященнійшого Євсевія  Митрополита Рівненського і Острозького та Преосвященнійшого Іларіона єпископа Чернігівського та Ніжинського, 9 жовтня ввечері у Свято-Варваринський жіночий монастир прибула чудотворна ікона Божої Матері "Дубенська", яка цими днями перебуває на Рівненщині.
Ікону зустрічали настоятелька монастиря та монахи Свято-Георгіївського чоловічого монастиря що на Козацьких Могилах: архимандрит Олексій (Мензатюк),  ігумен Никон (Гайдай) та ігумен Григорій (Нерета). Після зустрічі ікони було відслужено акафіст та молебень до Пресвятої Богородиці, які очолив архимандрит Олексій у співслужінні братії Свято-Георгіївського монастиря а також клірика Свято-Варваринського монастиря м.Дубно свящ. Ігоря Волянюка, та клірика Свято-Катериненського кафедрального собору м. Чернігів  свящ. Михайла Болюка.  По завершені богослужіння ігумен Никон виголосив проповідь, в якій наголосив на тому, щоб люди більше приділяли уваги духовному аніж тілесному. Після проповіді духовенство на миряни урочисто прославили Богородицю величанням, і всі з великою побожністю приклалися до чудотворного образу Пресвятої Богородиці Дубенської.
Чудотворний образ Дубенської Пресвятої Богородиці перебуватиме у монастирі  до середи 12 жовтня 2011р.  Всі ці дні у храмі монастиря будуть постійно звершуватися богослужіння.
свящ. Ігор Волянюк
клірик Свято-Варваринського монастиря . м. Дубно