joomla
23 жовтня коли Православна Церкава вшановує памя’ть Всіх святих землі Волинської, весь православний світ возносить молитви до сонму цих угодників Божих. По особливому це свято вшановуєть у Свято-Покровському соборі  м. Рівного, оскільки нижній храм цього величного храму названий саме  на  честь цих подвижників благочестя.
У цей воскресний день Божественну Літургію очолив старший священик Свято-Воскресенського собору, обласний благочинний прот. В'ячеслав Грицак, який у співслужінні старшого священика Покровського собору прот. Романа Довбети, клірика Воскресенського собору прот. Анатолія Матяшка та кліриків Покровського собору вознесли молитви до Бога у цей урочистий, святковий день. Після прочитання Євангелія до молільників звернувся прот. В'ячеслав, який на основі євангельського читання виголосив змістовну проповідь про слідування за Христом не зважаючи на всі прикрощі та перешкоди у сьогоденному житті.
Після запричасного стиха за традицією, до прихожан з проповідю звернувся вихованець 4-го курсу Рівненської духовної семінарії Ромаш Василь, який розповів чому ми  шануємо святих угодників Божих та  історію встановлення свята всіх Святих Землі Волинської.
Закінчилась Божественна літургія молебнем, після якого старший священик собору прот.Роман Довбета привітав всіх присутніх з престольним святом та подякував протт.Вячеславу та Анатолію які завітали розділити радість престольного свята, а також кліросному хору Покровського собору який  щоденно у нижньому храмі впродовж багатьох років возносить молитви до Бога.
Закінчилося богослужіння уставним многоліттям
23 жовтня коли Православна Церкава вшановує пам'ять Всіх святих землі Волинської, весь православний світ возносить молитви до сонму цих угодників Божих. По особливому це свято вшановуєть у Свято-Покровському соборі  м. Рівного, оскільки нижній храм цього величного собору названий саме  на  честь цих подвижників благочестя.
У цей воскресний день Божественну Літургію очолив старший священик Свято-Воскресенського собору, обласний благочинний прот. Вячеслав Грицак, який у співслужінні старшого священика Покровського собору прот. Романа Довбети, клірика Воскресенського собору прот. Анатолія Матяшка та кліриків Покровського собору вознесли молитви до Бога у цей урочистий, святковий день. Після прочитання Євангелія до молільників звернувся прот. Вячеслав, який на основі євангельського читання виголосив змістовну проповідь про слідування за Христом не зважаючи на всі прикрощі та перешкоди у сьогоденному житті.
Після запричасного стиха за традицією, до прихожан з проповідю звернувся вихованець 4-го курсу Рівненської духовної семінарії Ромаш Василь, який розповів чому ми  шануємо святих угодників Божих та  історію встановлення свята всіх Святих Землі Волинської.
Закінчилась Божественна літургія молебнем, після якого старший священик собору прот. Роман Довбета привітав всіх присутніх з престольним святом та подякував прот. Вячеславу та Анатолію які завітали розділити радість престольного свята, а також кліросному хору Покровського собору який  щоденно у нижньому храмі впродовж багатьох років возносить молитви до Бога.
Закінчилося богослужіння уставним многоліттям
свящ. Петро Мартинюк
клірик Свято-Покровського кафедрального собору м.Рівне