joomla
27 листопада, в другій половині дня, на запрошення ігумена Димитрія (Ющака) Преосвящений Михаїл, єпископ Дубенський перебував з архіпастирським візитом у м. Здолбунів, де взяв участь у вечері пам’яті жертв голодомору, який відбувся у Свято-Миколаївському храмі Свято-Успенського собору.
Розпочався вечір із заупокійної молитви, яку очолив владика Михаїл. Його Преосвященству співслужили: благочинний Здолбунівського району митр. прот. Павло Джура, настоятель Успенського собору ігумен Димитрій, митр. прот. Тарас Волянюк, прот. Віталій Петрюк, прот. Ігор Саковський та свящ. Юрій Савицький.
По завершені богослужіння владика Михаїл виголосив проповідь, в якій наголосив на важливості пам’яті жертв голодомору, зауваживши що пам’ятати про ці чорні сторінки нашої землі є священним обов’язком кожного громадянина нашої країни.
Після проповіді владики було показано фільм про голодомор, а також вихованці Здолбунівського Православного братства св. ап. і єв. Іоана Богослова продовжили поминальний вечір театральним актом, присвяченим голодомору.
Вкінці всі прихожани Свято-Успенського собору підійшли до Чесного Хреста і спожили коливо, згадуючи в своїх молитвах невинно убієнних і замордованих наших предків.
Також цього дня Преосвященнійший владика Михаїл поспілкувався з членами молодіжного братства св. ап. і єв. Іоана Богослова, давши молоді мудру архіпастирську настанову.
Ролик представлений на вечорі пам'яті жертв голодомору.
Автор: Ольга Брославська
{youtubejw width="640" height="480"}30Mu3CnfuQE{/youtubejw}
Прес-служба Рівненської єпархії